Our vacancies

Search Jobs

ZKUŠEBNÍ TECHNIK - FIELD SERVICE

Upozornění: Lhůta pro žádost o toto pracovní místo nyní vypršela.

Představení pracovního místa

Náplň práce

  • Zkoušení a uvádění generátorů do provozu u zákazníka;
  • Komunikace se zákazníky a externími dodavateli;
  • 3D měření a příprava podkladů pro reverse engineering;
  • Vytváření technické dokumentace.

Ideální kandidát

Požadujeme

  • VŠ elektro - silnoproudá elektrotechnika;
  • Praxe v oboru min. 2 roky v oboru (případně SŠ min. 4 roky praxe v oboru);
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §6 nebo §7 do 1000V a nad 1000V;
  • Základní znalost CAD systémů, MS Office;
  • Orientace ve výkresové dokumentaci;
  • Čeština a angličtina na komunikativní úrovni;
  • Zkušenost s elektrickými měřeními výhodou;
  • Flexibilita, samostatnost, pečlivost, schopnost týmové práce, ochota učit se nové věci, odolnost proti stresu;
  • Ochota cestovat.

Popis balíčku

Nabízíme

  • Odborný a kariérní růst (Talent Mapping, individuální a skupinové vzdělávací programy);
  • Pracovní dobu 7,5 hodiny denně;
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1 100 Kč měsíčně;
  • Čtvrtletní prémie (na základě plnění firemních & osobních cílů);
  • Firemní stravování;
  • Dovolená ve výši 5 týdnů ročně.

O společnosti

BRUSH je největší nezávislý výrobce generátorů o výkonu nad 20 MVA. Spolu s všestranným rozsahem výroby a servisních činností zahrnující transformátory, spínače, přenosná zařízení pro výrobu elektřiny, budící a kontrolní monitorovací systémy, je BRUSH nejlepším partnerem pro dodávky energetických zařízení včetně monitorovacích a kontrolních systémů.

BRUSH je ve světe energetického průmyslu symbolem vice než 130 let, nabízející rozsáhlou řadu elektrických strojů, poskytující našim zákazníkům nejvyšší hodnotu vybavení včetně servisních služeb.

Jsme pyšní na to, co nabízíme:

  • Konkurenční mzdy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příplatky ke mzdě (směnové, přesčasové, víkendové, apod.)
  • Příspěvek na stravování v závodní kantýně

BRUSH Group

Notice to third party recruitment agencies

Please note that BRUSH Group does not accept unsolicited CVs from recruiters of employment agencies. Without the authorisation of the Group Talent Acquisition Manager to submit CVs for that role, BRUSH Group will not agree to payment of any referral or recruiter fee.

In the event of a recruiter or agency submitting a CV or candidate, without the prior authorisation of the Group Talent Acquisition Manager, BRUSH Group explicitly reserves the right to pursue and hire those candidates without any financial obligation to the recruiter or agency.

Any unsolicited CVs, including those submitted direct to hiring managers, are deemed to be the property of BRUSH Group.